Financial Controller - Polish speaking(40605)

Arbetsbeskrivning

Czy chcesz dołączyć do najbardziej zrównoważonej firmy na świecie i być częścią ekscytującej podróży w Vestas? Praca w ciągle zmieniającym się środowisku, w którym znajdowanie rozwiązań i przyjmowanie zmian będzie częścią Twojego codziennego życia?

Finanse > Region NCE > Controlling Finansowy
Jesteś osobą, która może znaleźć odpowiedzi i metody pracy, nawet jeśli ramy są nieco niejasne. Budowanie świetnych relacji z interesariuszami jest czymś, co przychodzi naturalnie, a Ty chcesz stworzyć świetną współpracę z organizacją, którą wspierasz.
Zależy nam na znalezieniu kontrolera, który jest dokładny i poprawnie oddaje liczby - ale także dobrego gracza zespołowego i entuzjastycznie nastawionego do zrozumienia dużego obrazu.
Jeśli jesteś zainteresowany wykorzystaniem swojej wiedzy z zakresu controllingu i rachunkowości jako Kontroler Finansowy (m / f / d) z funkcją globalną, spójrz tutaj dalej.

Obowiązki
Terminowy i efektywny proces zamykania i składania miesięcznych i rocznych pakietów sprawozdawczych
Kontrola bilansu i badanie zagadnień
Sprawozdawczość VAT wraz z innymi raportami zewnętrznymi
Współpraca z Centrum Usług Wspólnych i firmą w celu rozwiązywania zapytań finansowych i zapewnienia lepszego działania
Rozwój procesów finansowych
Koordynacja i wsparcie wniosków o audyt
Zapewnienie zgodności z procesami finansowymi Grupy, zasadami/politykami zgodności i wytycznymi Vestas
Praca nad inicjatywami usprawniającymi procesy i sposoby pracy w ramach Controllingu Finansowego lub z zespołami interdyscyplinarnymi

Kwalifikacji
Biegła znajomość języka angielskiego i dobra znajomość języka polskiego to wymóg
Odpowiednie wykształcenie / stopień najprawdopodobniej w zakresie finansów, controllingu lub podobnego w połączeniu z doświadczeniem zawodowym z finansów, w międzynarodowej firmie
Umiejętności controllingu i księgowości
Wiedza i doświadczenie w zakresie modułu SAP ERP FI & CO

Kompetencje
Sprawna wiedza z zakresu finansów / rachunkowości
Uporządkowany i zorganizowany sposób pracy
Skuteczne umiejętności komunikacyjne
Pozytywne nastawienie, motywacja i dobra umiejętność współpracy
Zdolność do utrzymania przeglądu w gorączkowym i zmotywowanym środowisku
Zmotywowany, zmotywowany, otwarty i zmotywowany
Ugruntowane, zorientowane na usługi i wyniki

Co oferujemy
Oferujemy ekscytującą pracę z motywującymi możliwościami rozwoju w inspirującym środowisku u rozwijającego się producenta turbin wiatrowych. Cenimy inicjatywę, odpowiedzialność i dokładność. Staniesz się częścią międzynarodowego środowiska z wykwalifikowanym zaangażowaniem w rozwój i kolegami, którzy dbają o siebie nawzajem.

Dodatkowe informacje
Twoim miejscem pracy będzie Szczecin, Polska, ale może to być również Warrington (GB), Hamburg (DE) lub Malmö (SE). Czekamy na Twoje zgłoszenie online tak szybko, jak to możliwe, nie później niż 16 sierpnia 2023 r.
Wnioski rozpatrywane są na bieżąco. Aplikuj online wraz z listem motywacyjnym i CV. W celu uzyskania dalszych informacji prosimy o kontakt z Jessicą Segerholm, Manager, Financial Controlling - +46703937723.
Uwaga: Zmieniamy lub wycofujemy nasze oferty pracy i zastrzegamy sobie prawo do tego w dowolnym momencie, w tym przed reklamowaną datą zamknięcia.
O obiekcie Vestas
Vestas jest globalnym partnerem branży energetycznej w zakresie zrównoważonych rozwiązań energetycznych. Specjalizujemy się w projektowaniu, produkcji, instalacji i serwisowaniu turbin wiatrowych, zarówno lądowych, jak i morskich.
Aby dowiedzieć się więcej o naszej firmie i życiu w Vestas, zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej pod adresem www.vestas.com i śledzenia nas na naszych kanałach społecznościowych. Zachęcamy również do dołączenia do naszego Talent Universe, aby otrzymywać powiadomienia o nowych i odpowiednich ofertach.
Zatrudniając 29 000 pracowników na całym świecie, jesteśmy zróżnicowanym zespołem, którego łączy wspólny cel: dostarczać rozwiązania – dziś, jutro i daleko w przyszłości.
Vestas promuje zróżnicowaną siłę roboczą, która obejmuje wszystkie tożsamości społeczne i jest wolna od jakiejkolwiek dyskryminacji. Zobowiązujemy się do tworzenia i utrzymywania środowiska, które uznaje i zbiera różne doświadczenia, umiejętności i perspektywy. Naszym celem jest również zapewnienie wszystkim równego dostępu do możliwości.

Sammanfattning

  • Arbetsplats: Malmö
  • 1 plats
  • Tills vidare
  • Heltid
  • Fast månads- vecko- eller timlön
  • Publicerat: 8 augusti 2023
  • Ansök senast: 18 augusti 2023

Postadress

centrum
Malmö, 20001