Mówiacy po polsku kierownik budowy / Polish-speaking construction manager

Arbetsbeskrivning

Tranpenad

Om tjänsten
W imienu naszego klienta poszukujemy kierownika budowy z dobra znajomoscia jezyka polskiego i angielskiego.
Nasz klient, to polskie przedsiebiorstwo dzialajace na terenie Szwecji od 2009 roku. Klient oferuje dla wlasciwej osoby prace oraz duze mozliwosci rozwoju kariery w ciagu najblizszych paru lat.

Zadania menadzera beda dostosowane do umiejetnosci kandydata i beda polegaly na nadzorze calej lub czesci budowy i zarzadzaniu grupa 30 do 70 osób.
Wymagana znajomosc angielskiego oraz doswiadczenie na szwedzkim rynku budowlanym a takze dobra orientacja w polskich kregach budowlanych. Szwedzki mile widziany.
Masz dobre umiejetnosci zarzadzania grupa a takze organizowania i planowania pracy, jestes dokladny i masz zdolnosci tworzenia dobrych relacji oraz jestes ukierunkowany na osiagniecie dobrego wyniku to w przyszlosci na pewno bedziesz doceniony.
Rozpoczecie pracy: natychmiast po spotkaniu
Wynagrodzenie sklada sie z dwóch czesci: stalej podstawy wynagrodzenia oraz premii uwarunkowanej iloscia przepracowanych godzin i ilosci osób zaangazowanych w projekt.

Wszystkich zainteresowanych prosimy o nadsylanie CV i listu motywacyjnego na adres elektroniczny: sofie.klaesson@tranpenad.se

Prosimy o przesylanie aplikacji w jezyku angielskim lub szwedzkim.

We are searching for a Polish and English speaking construction manager to one of our Swedish clients.

Our client is a big Swedish construction company and for the right person there is a great opportunity for employment for several years to come.
Your role as construction manager will be shaped according to your skills and interests. Maybe you are responsible for the entire building or part of it. The supervision will vary between 30-70 people.
It is a requirement that you have experience in the Swedish market and can show good references, but also that you have a good network of contacts in the construction sector in Poland.
Swedish is not required, but highly meritorious.
You have great leadership skills and you are also good at organizing and planning your work. You have the ability to create good relationships with customers and staff.

Start: immediately or as soon as possible.
Location: Göteborg, but other cities could be possible in the future.
Application deadline: 30 september.

Send your application via our website: www.tranpenad.se

We ask you to write your application in English or Swedish.

Kontaktpersoner på detta företaget

Sofie Klaesson

Sammanfattning

Postadress

Bäckstensgatan 9
Mölndal, 43149