Θέση Ειδικού Σε Κρέπες

Arbetsbeskrivning

Ψάχνουμε για έμπειρο ειδικό σε κρέπες που θα ενταχθεί στην ομάδα μας. Ο ιδανικός υποψήφιος θα έχει πάθος για τη δημιουργία νόστιμων και πρωτότυπων κρεπών, καθώς και εμπειρία στην παρασκευή και παρουσίασή τους σε ένα ενεργό περιβάλλον.
Καθήκοντα και Υποχρεώσεις:
Προετοιμασία του υλικού για τις κρέπες, συμπεριλαμβανομένων των ζυμαρικών και των γεμιστικών υλικών.
Παρασκευή και ψήσιμο κρεπών σε συμμόρφωση με τα πρότυπα ποιότητας.
Δημιουργία και προτάσεις νέων συνταγών κρεπών.
Συνεργασία με την ομάδα για τη διατήρηση της καθαριότητας του χώρου εργασίας.
Εξυπηρέτηση πελατών με φιλικότητα και επαγγελματισμό.

Απαιτούμενα Προσόντα:
Εμπειρία στην παρασκευή κρεπών και γνώση των βασικών τεχνικών.
Ικανότητα εργασίας σε ρυθμό υψηλής ζήτησης.

Αν αισθάνεστε την έντονη αγάπη για τις κρέπες και διαθέτετε τις απαραίτητες δεξιότητες, μην διστάσετε να μας στείλετε το βιογραφικό σας στο careers@quiclean.se με τον τίτλο "Αίτηση Ειδικού Κρεπών"
Öppen för alla
Vi fokuserar på din kompetens, inte dina övriga förutsättningar. Vi är öppna för att anpassa rollen eller arbetsplatsen efter dina behov.

Sammanfattning

  • Arbetsplats: Quiclean AB Sundbyberg
  • 1 plats
  • Fast månads- vecko- eller timlön
  • Publicerat: 23 augusti 2023
  • Ansök senast: 22 september 2023

Postadress

Kavallerivägen 4 E
Sundbyberg, 17458