Tilaustenkäsittelijä kansainväliseen lääketeollisuuden yritykseen

Arbetsbeskrivning

MultiMind Bemanning AB arbetar med personaluthyrning och rekrytering. Bolagets nisch är att förmedla personal med språkkunskaper samt internationell erfarenhet inom områdena kundservice, ekonomi, marknadsföring, HR och IT.

Oletko järjestelmällinen ja tarkka asiakaspalvelun ammattilainen? Tykkäätkö olla osana pohjoismaista tiimiä ja motivoiko sinua vastuunottaminen? MultiMind Bemanning suomea puhuvaa asiakaspalvelijaa/tilaustenkäsittelijää kansainväliselle bioteknologiaan erikoisuteneelle asiakasyrityksellemme.

Yritys Asiakkaamme on kansainvälisesti yksi johtavimmista yrityksistä lääketeollisuuden teknologian parissa ja työllistää tänäpäivänä noin 55 000 henkilöä maailmanlaajuisesti.

Rooli Tässä tehtävässä tulet olemaan vastuussa asiakaspalvelusta ja tilaustenkäsittelystä pääasiallisesti Suomen markkinoilla.

Tehtäviin kuuluu mm.:

Vastata asiakkaiden puheluihin ja sähköposteihin
Hallinnoliset tehtävät, kuten tilausten vastaanotto ja järjestelmään rekisteröinti
Yhteys varastoihin ja muihin toimijoihin tilauksiin liittyen
Etsimämme henkilö Omaa kokemusta asiakaspalvelusta
Kykenee suunnittelemaan, priorisoimaan sekä organisoimaan työtehtäviä itsenäisesti
Pidät tiimissä sekä datan kanssa työskentelystä
Omaa sujuvan suomen ja englannin kielen taidon. Ruotsin tai muun pohjoismaisen kielen osaaminen katsotaan eduksi
Kuulostaako tehtävä mielenkiintoiselta? Lähetä CV:si mahdollisimman pian, paikka saatetaan täyttää ennen viimeistä hakupäivää.

Anställda hos MultiMind får: Kollektivavtalsenliga anställningsvillkor gällande lön, semesterlön, tjänstepension, sjukersättning, övertidskompensation, OB-tillägg, friskvårdsbidrag,
En dedikerad konsultchef som kontinuerligt stämmer av din arbetssituation och finns tillgänglig för frågor kring din anställning och karriärutveckling.
Förmånliga företagsrabatter på gymkort
Delta i roliga evenemang och events.

Kontaktpersoner på detta företaget

Henrik Hallgren
+46 8216720
Linda Hedbom
+46 8 21 67 00
Emma Levin
+46 8 21 67 18
Nozha Amezeane
+46 8 21 67 36
Jessica Melander
+46 8 - 21 67 26
Lars Holmlund
+46 8 21 67 37
Marjut Adalberth
+46 8 21 67 46
Maja Eriksson
+46 8 21 67 45
Sebastian Vesterlund
+46 8 21 67 26
+46 8 21 67 44

Sammanfattning

Besöksadress

Kungsgatan 66
None

Postadress

Stockholm, 11122