Leg. Sjuksköterska på deltid/heltid
Har du distriktssköterskeutbildning, erfarenhet från företagshälsovård eller akutsjukvård är det meriterande men inget krav. Tjänstgöringen är förlagd till dagtid/vardagar och tjänstgöringsgraden kan anpassas efter dina önskemål.Vi värdesätter personliga egenskaper såsom samarbets- och organisationsförmåga, initiativkraft, förmåga till att entusiasmera och att genomföra idéer. Vi söker dig som med dina personliga egenskaper tillsammans med din kompetens gör att du vinner patienter och uppdragsgivares förtroende.
Vår verksamhet ryms i moderna lokaler och till ditt stöd finns professionella arbetskamrater.
Kompletterande frågor kan du ställa till Jörgen Abrahamsson, VD på telefon 070-611 4711. Du är välkommen med din intresseanmälan och CV före den 30 april till: jorgen@laholmsfhv.se eller till Laholms Företagshälsovård, Box, 109, 312 22 Laholm.
Jobbet sökes av LAHOLMSORTENS FÖRETAGSHÄLSOVÅRDSCENTRAL AKTIEBOLAG från datum 2010-03-31. Arbetet sker ifrån Laholm och är inom kategorin Hälso- och sjukvård
Besök AMS för att ansöka till jobbet