Vassa och driftiga informatörer sökes!
Let’s try it startades 2003. 1:a december 2008 bytte vi namn till Zappa Events AB och har förtydligat vår affärsidé. Just nu driver vi kontor i Stockholm och Göteborg. Zappa Events AB är ett eventmarketingföretag som arbetar med marknadsföring av produkter och tjänster via events. Vi arbetar med några av världens största och minsta varumärken via butiksdemos, eventturnéer, sampling och event på mässor. Förutom idé och genomförande av event driver vi även hemsidorna sponsorhuset.se samt godhandling.seInför kommande uppdrag under 2010 behöver vi förstärka vår personalstyrka med ett team som älskar att arbeta med event och säljdrivande aktiviteter för elitföreingar inom svensk idrott.
Skulle du också vilja ha ett jobb där det händer mycket och du får testa vad du går för?
Du kommer att marknadsföra en bra produkt tillsammans med många roliga arbetskamrater. Det är viktigt för oss att du har roligt på jobbet.
Vi söker dig som är positivt inställd till att lära dig något nytt. Du behöver inte ha någon tidigare erfarenhet.
Vi söker dig som:
Har en personlig utstrålning och startar varje arbetsdag med ny energi.
Är svensktalande.
Har lätt för att jobba i grupp.
Vi ser fram emot din ansökan!
Jobbet sökes av Zappa Event AB Sthlm från datum 2010-04-07. Arbetet sker ifrån Stockholm och är inom kategorin Försäljning, inköp, marknadsföring
Besök AMS för att ansöka till jobbet