Lunds Universitet, Centrum för miljö- och klimatforskning (CEC)

Just nu finns det 12st lediga jobb på företaget Lunds Universitet, Centrum för miljö- och klimatforskning (CEC).

Postdoktor i Ekossystemtjänster

17 oktober 2013

Doktorandtjänst i Miljövetenskap

1 augusti 2013

Kontaktpersoner på Lunds Universitet, Centrum för miljö- och klimatforskning (CEC)

My Geborek, personalsamordnare
046-222 95 62, my.geborek@science.lu.se
Karin Hofvendahl, administrativ chef
046-222 97 96, karin.hofvendahl@cec.lu.se
Katarina Hedlund, professor
+46462223798
My Geborek, personalsamordnare
046 222 95 62, my.geborek@science.lu.se
Paul Miller, universitetslektor
046 222 40 72, paul.miller@nateko.lu.se
Nina Nordh
+46 (0) 722 27 34 44
Anna Kristiansson
+46 (0)46 222 93 12
Markku Rummukainen
+46462229684
Henrik Smith, professor
+46 46 222 9379 henrik.smith@biol.lu.se
Johan Lindström, universitetslektor
+46 46 222 4060 johanl@maths.lth.se
Ullrika Sahlin, forskare
+46 738 274432 ullrika.sahlin@cec.lu.se
Tina Olsson, personalsamordnare
046-222 95 62
Henrik Smith, professor
046-222 93 79
Yann Clough, forskare
046-222 68 31, yann.clough@cec.lu.se
Tina Nilsson, personalsamordnare
046-222 95 62, tina.nilsson@science.lu.se

Besöksadress

Sölvegatan 37
None

Postadress

Sölvegatan 37
LUND, 22362