Lunds universitet, Naturvetenskapliga fakulteten, kemiska institutionen

Just nu finns det 161st lediga jobb på företaget Lunds universitet, Naturvetenskapliga fakulteten, kemiska institutionen.

Doktorand i organisk kemi

Doktorand i organisk kemi

28 juni 2022

27 juni 2022

22 juni 2022

Postdoktor i fysikalisk kemi

Postdoktor i fysikalisk kemi

22 juni 2022

Doktorand i teoretisk kemi

Doktorand i teoretisk kemi

10 juni 2022

30 maj 2022

Doktorand i analytisk kemi med fokus på landskapsekotoxikologi

Doktorand i analytisk kemi med fokus på landskapsekotoxikologi

30 maj 2022

Doktorand i fysikalisk kemi

Doktorand i fysikalisk kemi

23 maj 2022

Laboratorieingenjör med inköpsfokus

Laboratorieingenjör med inköpsfokus

23 maj 2022

Forskare i teoretisk kemi

Forskare i teoretisk kemi

20 maj 2022

Kontaktpersoner på Lunds universitet, Naturvetenskapliga fakulteten, kemiska institutionen

Tommy Nylander, professor
046-222 81 58
Tina Olsson, personalsamordnare
046-222 95 62, tina.olsson@science.lu.se
Martin Lundqvist, forskare
046-2228252, martin.lundqvist@biochemistry.lu.se
Tina Olsson, personalsamordnare
046-2229562, tina.olsson@science.lu.se
Tommy Nylander, professor
046-222 81 58, tommy.nylander@fkem1.lu.se
Marie Skepö, universitetslektor
046-222 33 66
Tina Olsson, personalsamordnare
046-222 95 62
Mikael Lund, universitetslektor
046-222 31 67
Anna Stradner, universitetslektor
+46 46 222 82 14; anna.stradner@fkem1.lu.se
Arkady Yartsev, universitetslektor
046-222 08 65, arkady.yartsev@chemphys.lu.se
Karolina Isaksson, ekonomichef
046-222 93 05; karolina.isaksson@kilu.lu.se
Tommy Nylander, professor
tommy.nylander@fkem1.lu.se; 046-222 81 58
Olle Söderman, professor
olle.soderman@fkem1.lu.se; 046-222 86 03
Peter Jönsson, biträdande universitetslektor
peter.jonsson@fkem1.lu.se; 046-222 81 63
My Geborek, Personalsamordnare
my.geborek@science.lu.se; 046-222 95 62
Jens Uhlig, Biträdande universitetslektor
046 222 77 20, jens.uhlig@chemphys.lu.se
My Geborek, Personalsamordnare
045 222 95 62, my.geborek@science.lu.se
Sophie Manner, forskare
+46 46 222 83 63; sophie.manner@chem.lu.se
Ulf Ellervik, professor
ulf.ellervik@chem.lu.se; +46 46 222 82 20
My Geborek, personalsamordnare
046-222 95 62; my.geborek@science.lu.se

Besöksadress

Box 118?
None

Postadress

Box 118?
Lund, 22100