Karolinska Institutet, MEB

Just nu finns det 104st lediga jobb på företaget Karolinska Institutet, MEB.

Postdoktor i psykiatrisk genetik

Postdoktor i psykiatrisk genetik

14 januari 2022

22 december 2021

22 december 2021

Forskningsingenjör

Forskningsingenjör

16 december 2021

16 december 2021

6 december 2021

Projektkoordiantor

Projektkoordiantor

26 november 2021

16 november 2021

Postdoktor i psykiatrisk epidemiologi

Postdoktor i psykiatrisk epidemiologi

12 november 2021

12 november 2021

Kontaktpersoner på Karolinska Institutet, MEB

Gustaf Edgren, associate professor, gustaf.edgren@ki.se
+46-708-18 68 62
Sofia Anderberg, personalhandläggare, sofia.anderberg@ki.se
08 524 870 02
Ann Almqvist, OFR
08-524 861 99
Gunnar Stenberg, SEKO
08-524 880 75
Ulrika Zagai, SACO
08--524 871 84
Kamila Czene, Professor, e-mail: kamila.czene@ki.se

Professor Nancy Pedersen, e-post nancy.pedersen@ki.se
08-524 874 18
Prof. Kamila Czene, email: kamila.czene@ki.se
08-524 86144
Sara Hägg
08-524 822 36
Catarina Almqvist Malmros, Professor and Pediatrician, E-mail: catarina.almqvist@ki.se
+46 (0)70 116 0852
Henrik Larsson, Assistant professor, E-mail: Henrik.Larsson@ki.se
+46-8-524 823 44
Nancy Pedersen, professor
nancy.pedersen@ki.se
Åsa Agréus/personalhandläggare
08 524 822 84
Henrik Larsson/Forskarassistent
08-524 823 44
Åsa Agréus/Personalhandläggare
08-524 822 84
Nancy Pedersen, professor nancy.pedersen@ki.se

Carin Åsen/ IT-chef
08 524 822 84
Sofia Anderberg/Personalhandläggare
08 524 870 02
Sofia Anderberg, sofia.anderberg@ki.se
08 524 870 02
Patrick Sullivan, Professor
patrick.sullivan@ki.se

Besöksadress

Karolinska Institutet, Box 281
None

Postadress

Karolinska Institutet, Box 281
Stockholm, 17177