Karolinska Institutet, MEB

Just nu finns det 114st lediga jobb på företaget Karolinska Institutet, MEB.

Postdoctoral researcher in Psychiatric Genomics

12 augusti 2015

Forskningsadministratör (1-2 tjänster)

8 juni 2015

4 september 2014

Postdoctoral research fellow in Gerontological Genetics

9 juli 2014

Systemutvecklare

16 maj 2014

Bioinformatiker

15 maj 2014

18 februari 2014

Postdoctoral research fellow in ADHD research

18 februari 2014

Postdoctoral research fellow in Pediatric Epidemiology

18 februari 2014

4 november 2013

Kontaktpersoner på Karolinska Institutet, MEB

Gustaf Edgren, associate professor, gustaf.edgren@ki.se
+46-708-18 68 62
Sofia Anderberg, personalhandläggare, sofia.anderberg@ki.se
08 524 870 02
Ann Almqvist, OFR
08-524 861 99
Gunnar Stenberg, SEKO
08-524 880 75
Ulrika Zagai, SACO
08--524 871 84
Kamila Czene, Professor, e-mail: kamila.czene@ki.se

Professor Nancy Pedersen, e-post nancy.pedersen@ki.se
08-524 874 18
Prof. Kamila Czene, email: kamila.czene@ki.se
08-524 86144
Sara Hägg
08-524 822 36
Catarina Almqvist Malmros, Professor and Pediatrician, E-mail: catarina.almqvist@ki.se
+46 (0)70 116 0852
Henrik Larsson, Assistant professor, E-mail: Henrik.Larsson@ki.se
+46-8-524 823 44
Nancy Pedersen, professor
nancy.pedersen@ki.se
Åsa Agréus/personalhandläggare
08 524 822 84
Henrik Larsson/Forskarassistent
08-524 823 44
Åsa Agréus/Personalhandläggare
08-524 822 84
Nancy Pedersen, professor nancy.pedersen@ki.se

Carin Åsen/ IT-chef
08 524 822 84
Sofia Anderberg/Personalhandläggare
08 524 870 02
Sofia Anderberg, sofia.anderberg@ki.se
08 524 870 02
Patrick Sullivan, Professor
patrick.sullivan@ki.se

Besöksadress

Karolinska Institutet, Box 281
None

Postadress

Karolinska Institutet, Box 281
Stockholm, 17177